Okna Macek
Mělník

Garážová vrata ZDARMA!

11. říjen 2015

Potřebujete nová kvalitní vrata do garáže? Využijte naší unikátní akce získejte garážová vrata zdarma! Chystáte se pořídit si plastová okna, dřevěná nebo hliníková okna nebo cokoliv jiného ze širokého sortimentu naší společnosti? Další informace k vratům získáte i na pobočce v Mělníku.

Jedině u Okna Macek Mělník získáte při nákupu nad 150 000 Kč po slevě a bez DPH na svou novostavbu v časově omezené akci GARÁŽOVÁ VRATA ZCELA ZDARMA! A to do šíře až 3 metry a navíc ve VŠECH STANDARDNÍCH BAREVNÝCH PROVEDENÍCH! 

garážová vrata akce

Jako bonus si můžete zvolit nové garážová vrata S POHONEM nebo BEZ POHONU.

Platnost mimořádné akce je od 1.9. 2015 do 31.12. 2015. 

 

Zákazníci z obcí Neratovice, Kralupy nad Vltavou, Odolena Voda, Kostelec nad Labem, Veltrusy, Mšeno, Roudnice nad Labem, Štětí a jejich okolí rovněž mohou navštívit pobočku v Mělníku, která je nedaleko, vybrat si z široké nabídky sortimentu a získat vrata zdarma.

Vyberte si z naší nabídky garážových vrat standardních rozměrů v mnoha provedeních, barvách a imitacích dřeva bez montáže. Nabízíme dvoukřídlá vrata a sekční vrata, k nim si můžete zakoupit také garážové dveře / vedlejší dveře ve stejném designu. Máme je včetně veškerého příslušenství a za vynikající ceny!

Montáž v Mělníku a okolí, opravy, seřízení a údržbu garážových vrat, dveří, elektrických pohonů, doplňků a příslušenství provádí nebo zajišťuje vždy kupující!

Pokud máte v Mělníku zájem o garážová vrata nebo garážové dveře na míru s odborným zaměřením a montáží, přejděte na www.oknamacek.cz/garazova-vrata.

 

Více informací získáte na bezplatné lince 800 140 150, na pobočce v Mělníku nebo můžete kontaktovat jednu z našich dalších poboček.

 

Vstupte mezi všechny novinky pobočky v Mělníku

Platí pro všechny pobočky Okna Macek

Porážíme konkurenci

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
Fibichova 3728
276 01 Mělník

315 602 813

melnik@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Jednání firmy Okna Macek pobočky Mělník bylo to nejlepší ze všech mnou poptávaných firem a že jich nebylo málo.... Jednání pána který okna přijel zaměřit, poradit atd....bylo podle mě úplně perfektní profesionální a přitom lidské. Další krok montážníků byl opět bez problémů, závěrečné dokončení zednických prací se neobešlo bez menších komplikací, ale určitě nic závažného za co bych měla změnit názor na tak skvělou firmu jako je tato.

~~ Eliška Hubinková, Mělník

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.